Kadıköy Lifemobil Evde Sağlık ve Bakım
Whatsapp
Sizi Arayalım
ONLINE GÖRÜŞME

Evde Hemşire


 

  • Evde hemşirelik hizmeti nedir?

Koronavirüs salgını sürecinde sağlık hizmeti almak isteyen bireylere ve ailelere sunduğumuz evde hemşirelik hizmeti akut, kronik veya terminal dönemde olan, kişisel bakımı için destek alması gereken hastalar için verilen sağlık desteğidir. Hizmet süresi hastamızın sağlık durumuna ve ihtiyacına göre kısa veya uzun dönemli olacak şekilde planlanabilmektedir.

  • Evde hemşirelik hizmeti süresince hangi alanlarda destek alabilirim?

Başta serum, enjeksiyon, pansuman, kan alma hizmetleri olmak üzere genellikle rutin kontrolü ve bakımı gereken yaraların tedavisinde, Peg bakımı ve takibinde, katater bakımı ve değişiminde, tansiyon ölçümü ve ilaç uygulaması, sonda takma, trakeostomi bakımı ve takibi gibi bir çok alanda destek alabilmektesiniz. Ayrıca evde bebek-çocuk hemşireliği hizmetimizle de başta yenidoğan bebek bakımı olmak üzere çocuklarımızın da sağlık durumlarını yakından takip etmekteyiz.

  • Neden evde hemşirelik hizmeti almalıyım?

Salgın sürecini ev ortamında geçirdiğimiz şu günlerde bu alanda tecrübeli bir hemşireden sağlık hizmeti almanız, enfeksiyon riskinin azaltılması, virüsün bulaşım riskinin ortadan kaldırılması, rutin kontrollerinizin aksamaması ve sağlık durumunuzun kontrol altında tutulması açısından önemlidir. Akut, kronik veya terminal dönem hastalarımız için evde hemşirelik uygulamasını özellikle önermekteyiz.

  • Evde hemşirelik hizmetini ne kadar süre ile alabilirim?

Hemşirelik hizmetimizden sağlık durumunuza bağlı olarak saatlik, haftalık, günlük veya aylık olarak yararlanabilirsiniz. Hizmet süreci ihtiyaca göre değişkenlik gösterebilmektedir.

  • Salgın sürecinde evde hemşirelik hizmeti verirken nelere dikkat ediyorsunuz?

  • Bu süreçte evlerinde sağlık hizmeti almak isteye hastalarımız için tüm sağlık çalışanlarımıza gerekli şekilde tıbbi ekipman desteği vermekteyiz.
  • Sizden aldığımız destek talebinden sonra hazırlıkları yapma sürecimizde eldiven, maske, önlük, bone gibi koruyucu ekipmanları ve steril tıbbi cihazları kullanmaktayız.
  • Evinize gelirken kullandığımız aracımızı günlük olarak dezenfekte etmekte, hizmet sonrasında atık poşetine atarak sterilizasyona özen göstermekteyiz.

  • Evde hemşirelik hizmetini nasıl alabilirim?

Hemşirelik hizmeti almak için 444 54 66 çağrı merkezimizle iletişime geçebilir veya online doktor görüşmesi ile doktorumuzla görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen formumuzu eksiksiz doldurmayı ve almak istediğiniz hizmeti belirtmeyi unutmayın.

  • Hangi il ve ilçelerde hizmet veriyorsunuz?

İstanbul içi tüm il ve ilçelerde 7 gün 24 saat evde hemşirelik hizmeti vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için 444 54 66 çağrı merkezimizle ya da Whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bilgilendirme amaçlıdır