Kadıköy Lifemobil Evde Sağlık ve Bakım
Whatsapp
ONLINE GÖRÜŞME

Evde Diyetisyen Hizmeti


 

Evde diyetisyen hizmetimiz sağlık kurumuna gidemeyen, hareket kısıtlılığı olan, katater yardımı ile beslenen veya yatağa bağımlı, evinde diyetisyen desteği almaya ihtiyaç duyan hastalarımız için sunduğumuz uygulamaları kapsamaktadır. Hastalarımıza özel beslenme programlarının hazırlandığı bu hizmet ile düzenli kilo takibi yapılmakta, genel değerlendirme sonrası gerekli hallerde laboratuvar tetkikleri de gerçekleştirilmektedir. Beslenme programı hazırlanırken hastanın yaşı, cinsiyeti, metabolik yapısı, yaşam standartları, fiziksel aktivite durumu, hastalık tanımı gibi kriterler göz önüne alınmaktadır.

Evde diyetisyen uygulamamız;

  • Sağlıklı beslenme ile kilo alma / kilo verme
  • Hastalık tanımlarına özel beslenme programları (Başta diyabet ve kalp hastalıkları olmak üzere sindirim sistemi ve böbrek hastalıkları, kanser hastalarına özel programlar vb.) 
  • Hamilelikte ve emzirme döneminde beslenme,
  • Çocuk / ergen beslenme programı gibi bir çok hizmeti kapsamaktadır.

Siz evde kalın Sağlık size gelsin. Kadıköy, Lifemobil Evde Sağlık ile evde diyetisyen hizmeti evinizin rahatlığında, hastanızı yormadan yapabilirsiniz. 

Lifemobil Evde Sağlık, bir Lifemed Tıp Merkezi kuruluşudur. İstanbulun her semtine evde sağlık hizmeti sağlamaktayız. Alanında uzman, profesyonel sağlık kadromuz ve yüksek müşteri memnuniyeti ile sağlığınız güvenli ellerde. 
Evde diyetisyen hizmeti için;

444 54 66 çağrı merkezimiz ya da 

Whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bilgilendirme amaçlıdır

Sayfa Sonu

Daha fazla sayfa yok

Sonraki Sayfa