Kadıköy Lifemobil Evde Sağlık ve Bakım
Whatsapp
ONLINE GÖRÜŞME

Evde Podiatri (Medikal Ayak Bakımı) Hizmeti


 

Evde podiatri (medikal ayak bakımı) hizmetimiz yatalak veya evden dışarıya çıkacak durumu olmayan hastalarımıza sunulan medikal bakım hizmetidir.

Özellikle yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkan fiziksel problemler nedeniyle yürümekte zorlanan hastalarımıza sunulan bu hizmet kapsamında diyabetik ayak gibi özel durumlar karşısında ev ortamında tedavi gerçekleştirilmektedir.

Tırnak batması, nasır, deforme tırnak, tırnak mantarı, topuk çatlakları, tırnak kalınlaşması vb. bir çok durum evde podiatri hizmetimiz kapsamında yer almaktadır.

Muayene sırasında hastamızın karşılaştığı ayak probleminin tekrarlanmaması adına gerekli önlemler alınmaktadır. Özellikle tırnak mantarı, diyabetik ayak, tırnak batması gibi durumlarda hastamızın tırnak kontrolleri belirli periyotlarda tekrarlanmaktadır.

Siz evde kalın Sağlık size gelsin. Kadıköy, Lifemobil Evde Sağlık ile evde podiatri hizmeti evinizin rahatlığında, hastanızı yormadan yapabilirsiniz. 

Lifemobil Evde Sağlık, bir Lifemed Tıp Merkezi  kuruluşudur. İstanbulun her semtine evde sağlık hizmeti sağlamaktayız. Alanında uzman, profesyonel sağlık kadromuz ve yüksek müşteri memnuniyeti ile sağlığınız güvenli ellerde. 
Evde podiatri hizmeti için;

444 54 66 çağrı merkezimiz ya da 

Whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bilgilendirme amaçlıdır

Sayfa Sonu

Daha fazla sayfa yok

Sonraki Sayfa