Kadıköy Lifemobil Evde Sağlık ve Bakım
Whatsapp
ONLINE GÖRÜŞME

Evde Psikolojik Danışmanlık


 

Evde psikolojik danışmanlık hizmetimiz, evinden çıkamayan yatalak hastalarımıza ev ortamında sunduğumuz bir psikolojik destek programıdır.

Evde psikoterapi hizmetimiz koronavirüs salgını sürecinin psikolojik yönden etkilerini minimal düzeye indirmek, kaygı, anksiyete, stres gibi problemlerle başa çıkmak adına online olarak verdiğimiz destek hizmetidir.

Özellikle gelişim çağındaki çocukların bu süreçten olumsuz yönde etkilenmesinin önüne geçebilmek, ebeveynlerle aile arasında köprü kurabilmek ve herhangi bir davranış bozukluğu oluşumu riskini azaltmak için ilgili uzmanımız tarafından verilmektedir.

Siz evde kalın Sağlık size gelsin. Kadıköy, Lifemobil Evde Sağlık ile evde psikolojik danışmanlık hizmetini evinizin rahatlığında, hastanızı yormadan edinebilirsiniz. 

Lifemobil Evde Sağlık, bir Lifemed Tıp Merkezi kuruluşudur. İstanbulun her semtine evde sağlık hizmeti sağlamaktayız. Alanında uzman, profesyonel sağlık kadromuz ve yüksek müşteri memnuniyeti ile sağlığınız güvenli ellerde. 
Eve psikolojik danışmanlık  hizmeti için;

444 54 66 çağrı merkezimiz ya da 

Whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çocuklar için psikoterapi hizmeti nasıl verilir?

Çocuklar için evde psikoterapi hizmetinde süreci uzman klinik psikoloğumuz yürütmektedir. Bu dönemde “Filial Terapi” olarak gerçekleştirilen terapiler, anne ve babalara oyun aracılığıyla çocuklarıyla olan ilişkilerini güçlendirmek için yapılmaktadır. 3-10 yaş arasındaki tüm çocuklara uygulanabilen bu psikoeğitimsel terapiler; ebeveynlerin çocuklarıyla nasıl oynaması gerektiğini, iletişiminizi nasıl güçlendireceğinizi, çocuğun dünyasına girerek, onun dilinde nasıl konuşabileceğinizi öğretmektedir.

  • Evde kaldığımız bu zaman diliminde ebeveynlere ‘’Online Filial Terapi/Ebeveyn Eğitimi’ sayesinde;
  • Ebeveynlerin çocukları arasında köprü kurabilmeyi
  • Ebeveynlerin çocukları ile olumlu ve destekleyici bir şekilde iletişime geçebilmelerini
  • Çocukların duygu, düşünce, davranışlarını daha iyi tanımalarını
  • Çocuklarının potansiyelleri üzerine farkındalık geliştirmesini sağlamaktadır.

Bu süreçte ebeveynler çocuklarıyla özel oyun zamanlarını nasıl yürüteceklerini Filial Terapi ile öğreniyor olacaktır.

Yetişkinler için psikoterapi hizmeti nasıl verilir?

Yetişkinlerde psikoterapi hizmeti uzman klinik psikoloğumuz tarafından bu süreçte sıklıkla gözlemlenen kaygı, stres, anksiyete, panik atak, endişe gibi problemlerle başa çıkabilmek adına verilen psikoterapi desteğidir.

Özellikle paniğe kapılma, hijyen davranışlarında anormal düzeyde artış, kalp ritminde düzensizlik hissetme, sık sık ateş ölçme gibi psikolojik temelli olabilen problemlerden dolayı heyecan, korku ve endişe gibi durumlarla karşılaşan ve salgın sürecinde psikolojik anlamda zorluklar yaşayan tüm bireylere verilmektedir.

Ayrıca ileri yaştaki hastalarımız da karşılaştığı ruhsal rahatsızlıklar veya davranış sorunlarında psikoterapi hizmetimizden faydalanabilmektedir.

Evde psikoterapi hizmeti ne kadar sürer?

Psikoterapi hizmetinin süresi yaşadığınız problem, kullanılan terapi yöntemi, görüşme süresi ve sıklığına göre değişmektedir. İlk görüşmeden itibaren size uygun bir tedavi programı oluşturmaktadır.

Evde psikoterapi hizmetini nasıl alabilirim?

Psikolojik destek hizmeti almak için 444 54 66 çağrı merkezimizle iletişimizle geçebilirsiniz. Dilerseniz online görüntülü doktor görüşmesi ile yaşadığınız problemi bizlere ileterek doktorumuzla görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Aile hekimimizin değerlendirmesiyle ilgili klinik psikoloğumuza yönlendirme sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için 444 54 66 çağrı merkezimizle ya da Whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bilgilendirme amaçlıdır

Sayfa Sonu

Daha fazla sayfa yok

Sonraki Sayfa