Kadıköy Lifemobil Evde Sağlık ve Bakım
Whatsapp
Sizi Arayalım
ONLINE GÖRÜŞME

Yorumlar


Nesrin Gedik

25.05.2022
Kesinlikle çok ilgililer hizmetten memnun kaldım Burcu hemşireye ve hasta ilişkilerinden İrem hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Gül Algış Acun

25.05.2022
Life mobil in fizyoterapisti Tuğçe Hanımı çok seviyoruz.Annem Ayhan Algış'ın diz bacak ve yürümesinde çok gelişme var sayesinde. Güler yüzlü ve pozitif yaklaşımı için kendisine çok teşekkür ederiz

Şebnem Özlen

24.05.2022
Mart ayında annem için aldığımız hizmet için doktorunuz Ahmet Uğur’a binlerce tşk etmek isterim. İlgi ve alakasına çok tşk ederiz. Şükürler olsun şu an normale döndük. Sağlıklı günler dilerim herkese

Jale İnan

23.09.2021
Covid pozitif olduğumuz süreçte göstermiş olduğunuz özveri için tüm ekibinize çok teşekkürler

Tunay Vural

02.12.2022
Merhaba, Annem ve babamın kontrolleri oldu. Dr Ali Bey gidişatından çok memnun. Tüm bu zorlu süreçte bizlere verdiğiniz destek için sonsuz teşekkür ediyoruz. Başta Merve Hanım, Burcu Hemşire, Deniz Hemşire, Okan Hemşire ve tüm Lifemed ailesine şükranlarımızı sunarız.

Esra Gümüş

02.12.2022
Yatak yarası olan annem için aramıştık yara bakımı için eve geldiler ve yaranın durumu çok iyi durumda şuan ilgilerine çok teşekkür ederiz. Ayrıca nöbet ihtiyacımız için yönlendirdikleri hemşire de tecrübeli çok memnun kaldık.

Fatih Kısaparmak

28.05.2019
Başarılı, yetenekli ve güler yüzlü uzman kadrolara, Dr. Tayyar Vardar’ın şahsında teşekkür ediyor; ”önce insan” anlayışına sahip olmalarından ötürü kendilerini kutluyoruz.