Kadıköy Lifemobil Evde Sağlık ve Bakım
Whatsapp
ONLINE GÖRÜŞME

Yorumlar


Ayşe Berberoğlu

14.06.2023
Lifemobil evde sağlık hizmetinden evde lenf ödem tedavisi almaktayız. Lenf ödem konusunda özellikle eğitimli , işinin ehli ve uyumlu, yumuşak ama profesyonel yaklaşımıyla bize tedavi veren Miray Yarayan hanıma ve kurumunuza teşekkür ediyoruz.

Fatma Öztürk

09.01.2023
Fizyoterapist Miray hanima sonsuz tesekkurlerimi iletiyorum cok anlayisli ve bilgili bir terapist sayesinde annem kendi basina yuruyebiliyor artik Lifemobil ekibine de ayrica tesekkurler bu surecte tum ilgi ve alakasiyla yanimizda oldu❤️

Nur Çavuş

30.11.2022
İlgisiyle alakasıyla kalitesiyle muhteşem ❤️ Melis hanım ve irem hanıma teşekkürler ?

Nesrin Gedik

25.05.2022
Kesinlikle çok ilgililer hizmetten memnun kaldım Burcu hemşireye ve hasta ilişkilerinden İrem hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Gül Algış Acun

25.05.2022
Life mobil in fizyoterapisti Tuğçe Hanımı çok seviyoruz.Annem Ayhan Algış'ın diz bacak ve yürümesinde çok gelişme var sayesinde. Güler yüzlü ve pozitif yaklaşımı için kendisine çok teşekkür ederiz

Şebnem Özlen

24.05.2022
Mart ayında annem için aldığımız hizmet için doktorunuz Ahmet Uğur’a binlerce tşk etmek isterim. İlgi ve alakasına çok tşk ederiz. Şükürler olsun şu an normale döndük. Sağlıklı günler dilerim herkese

Jale İnan

23.09.2021
Covid pozitif olduğumuz süreçte göstermiş olduğunuz özveri için tüm ekibinize çok teşekkürler

Tunay Vural

05.12.2023
Merhaba, Annem ve babamın kontrolleri oldu. Dr Ali Bey gidişatından çok memnun. Tüm bu zorlu süreçte bizlere verdiğiniz destek için sonsuz teşekkür ediyoruz. Başta Merve Hanım, Burcu Hemşire, Deniz Hemşire, Okan Hemşire ve tüm Lifemed ailesine şükranlarımızı sunarız.

Esra Gümüş

05.12.2023
Yatak yarası olan annem için aramıştık yara bakımı için eve geldiler ve yaranın durumu çok iyi durumda şuan ilgilerine çok teşekkür ederiz. Ayrıca nöbet ihtiyacımız için yönlendirdikleri hemşire de tecrübeli çok memnun kaldık.

Fatih Kısaparmak

28.05.2019
Başarılı, yetenekli ve güler yüzlü uzman kadrolara, Dr. Tayyar Vardar’ın şahsında teşekkür ediyor; ”önce insan” anlayışına sahip olmalarından ötürü kendilerini kutluyoruz.