Kadıköy Lifemobil Evde Sağlık ve Bakım
Whatsapp
Sizi Arayalım
ONLINE GÖRÜŞME

Evde PCR Testi


 

Evde PCR testi hizmetimiz istanbulun her semtine yapılmaktadır. Doktor ve hemşire hizmetleri seçenekleri ile adresinize gelip covid-19 testlerini sterilizasyon prosedürene uygun olarak yapmaktayız. 

İşyerinizde veya kurumumuzda Covid19 salgını kapsamında aşağıdaki testler yapılmaktadır;

  • PCR-Tanı : Virüsün kuluçka döneminden itibaren başlar.
  • IgM Antikor Testi : Başlangıç durumunu gösterir.
  • IgG Antikor Testi : Oluşan bağışıklık durumunu gösterir.
  • Laboratuvar : Takip ve tedavi için gerekli testlerdir.

Evde PCR hizmeti için;

444 54 66 çağrı merkezimizden ya da 

 Whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

Siz evde kalın Sağlık size gelsin. Kadıköy, Lifemobil Evde Sağlık ile Evde doktor hizmetini evinizin rahatlığında, hastanızı yormadan edinebilirsiniz.
Lifemobil Evde Sağlık, bir Lifemed Tıp Merkezi kuruluşudur. İstanbulun her semtine evde PCR testi(sürüntü testi) hizmeti sağlamaktayız. Alanında uzman, profesyonel sağlık kadromuz ve yüksek müşteri memnuniyeti ile sağlığınız güvenli ellerde.

Evde PCR Testini Neden Yaptırmalıyım?

Covid-19 belirtileri taşıyor veya daha önce koronavirüs geçirmiş olabilirsiniz. Hastalık sonrası bağışıklık durumunuzu öğrenmek için test yaptırabilirsiniz. Bağışıklık seviyenizin kontrolleri IgM-IgG antikor testleri belirli olmaktadır. Hastalığı geçiren ve semptomları yeni başlayan kişiler için IgM, hastalığa karşı bağışıklık kazanma durumu olan kişilerin sosyal yaşamına devam etmesine yardımcı olmak adına IgG testleri yapılır.

Evde PCR Testi Nasıl Yapılır?

PCR testi için burundan ince bir çubuk aracılığıyla sürüntü örneği alınır. Koronavirüs salgını sürecinde yaygın olarak tercih edilen bir tanı yöntemidir. 

Evde Antikor Testi Nasıl Yapılır?

Antikor testi için damar yolundan alınan kan örneğine bakılır. Genellikle PCR ile birlikte bakılan bir test yöntemidir. Antikor testlerinde kişide oluşan antikor durumu, virüsle mücadelenin hangi dönemde yer aldığı, bağışıklık gelişim düzeyi ve enfeksiyon geçirip geçirmediği bilgilerine erişilir.

IgG antikor virüsün 15.gününde pozitif olarak çıkmakta ve Covid'e yol açan virüse vücudun gösterdiği bağışıklık durumunu gösterir.
IgM antikor ise virüsün bulaşma sürecinden iki hafta içinde semptomların görülmesiyle beraber bağışıklık erken sürede ne kadar yanıt verdiği gösterir.  Whatsapp 

Evde Covid19 Testlerini Nasıl Yaptırabilirim?

Testleri ev ortamınızda, iş yerinizde veya kurumumuza gelerek yaptırabilirsiniz. Sonuçlar ilgili laboratuvarımız tarafından incelemektedir. Takip sürecini e-nabız üzerinden kontrol edebilmektesiniz. İstanbul içerisinde 7/24 PCR ve antikor testleriniz yapılabilmektedir. Testlerimiz Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Evde Covid-19 Testi İçin Nasıl Randevu Alabilirim?

  • Randevu almak için 444 54 66 çağrı merkezimizle ya da Whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Bizi aradıktan sonra sizinle en kısa sürede iletişime geçerek uygun randevu gününü ve saatini belirlemekteyiz.
  • Evinize veya işyerinize ulaşarak e Covid19 salgınına uygun aldığımız önlemlerle testlerinizi tamamlamaktayız. Dilerseniz siz de kurumumuza gelerek ilgili testleri yaptırabilirsiniz. 
  • Sonuçlara e-nabız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Evde Corana Testleri Hangi Durumlarda Önerilir?

Covid19 salgını kısa sürede yayılım gösterebilen bir salgın türüdür. Bu nedenle hastalık belirtisi taşıdığını düşünen kişiler herhangi bir semptomla karşılaşmasa dahi temaslı olma durumunda PCR testi yaptırmalıdır. Özellikle yakınında veya kendinde Covid19 şüphesi olan, yurt dışına çıkacak olan ve cerrahi bir operasyon geçirecek her kişinin ilgili testleri yaptırmasını önermekteyiz.

 

Bilgilendirme amaçlıdır